Hakkimizda

1. Kesintisiz işlev, destek ve hizmet garantisi veriyoruz!

Yüksek kapasiteli sunucular, sunucu başına daha az müşteri ve %50 daha az hantallık Mevcut hosting felsefemiz performans garantisine dayalıdır. Diğer hosting şirketleri paylaşılan sunucular üzerinde mümkün olduğu kadar kullanıcı hesapları ile doldurdururken; biz, herhangi bir sunucuda ne kadar hesabın konulması gerektiğini tam olarak belirlemek için uzun yılların tecrübesini ve teknik ekibimizin yaptığı analizlerin sonuçlarını kullanmaktayız. Buna ilaveten, piyasada en iyiler arasında olabilmek için donanım platformlarımızı sürekli yenilemekteyiz.

Şu an kullandığımız en kaliteli ve en iyi sunucu çok sayıda müşteri hesabını barındırabilmesine rağmen biz yine de sayıyı düşük tutuyoruz. Bu, bizim gece daha rahat uyumamıza yardım ediyor.

2. Koşulsuz 7 gün para iade garantisi veriyoruz.

Tüm hosting paketlerimiz 7 Gün Para Iade Garantisi'ne sahiptir.

Almış olduğunuz hizmetin ilk 7 gününde, herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız paranız iade edilecektir.
Gayet açık ve net belirtiyoruz ki eğer müşterimiz olarak ilk 7 gün içerisinde tamamen tatmin olmadıysanız paranızın tamamını geri iade ediyoruz.

Hile yok, zorluk çıkarmak yok, prosedür yok, bürokrasi yok, aldatmaca yok...

Para Iadesi Kapsamı Dışında Kalan Durumlar:

» Para iade garantisi hizmet uzatmaları için yapılan ödemeleri kapsamaz.
» Para iade garantisi alan adı tescil ve alan adı transfer, ssl sertifika hizmetlerini kapsamaz.

3. Destek ekibimiz cana yakın, hızlı ve bilgilidir.

Bir probleminiz olduğunda destek alamamanın sebep olduğu üzüntüyü çok iyi biliyoruz. iss.web.trr'de, hizmet bizim en yüksek önceliğimizdir. Uzman ekibimiz 7/24 yardım etmek için hazırdır ve en iyi müşteri hizmetini sağlamak için çaba göstermekteyiz. Eğer bir probleminiz varsa, önce araştırır, sonra çözüm bulur, ardından çözümü dener ve son olarak ta size detaylı açıklamasını göndeririz. Bir destek temsilcisi size yeterli açıklama yapmadan sizden sadece bulunan yöntemi deneyip sorunu çözüp çözmediğini sormasından biz de hoşlanmıyoruz.

Bu, iss.web.tr'de asla karşılaşmayacağınız bir durumdur; eğer benzeri bir durumla karşılaşırsanız yönetim ekibimizi bilgi@ofismedya.com 'a e-posta gönderek şikayetiniz konusunda haberdar edebilirsiniz.

4. Müşterilerimiz bizim en önemli varlıklarımızdır.

Müşterilerimize çok değer veririz ve onların mutluluğu için mümkün olan herşeyi yaparız. Bu size verdiğimiz bir sözdür ve bu konudaki başarımızı tarafımıza yapılan olumlu eleştirilerden göreceksiniz. Sizi yakında müşterimiz olarak görmek isteriz ve her türlü soru ve bilgilenmek istediğiniz konuda bize ulaşabileceğinizi bildiririz